12. 9. 2009

Vítězem ACOND CUPU 2009 se stal celek HTA

Obrazek

Obrazek

Milevští Štíři mají za sebou další povedený turnaj, tentokráte odehraný na domácím zimním stadionu v sobotu 12.9. 2009. Povedený byl hlavně podle bojovnosti a předvedené hře, výsledkově to bylo  trochu smolné. Bohužel finálová účast nám utekla o pověstný krůček. Zápasy se hrály na 2 x 14 min čistého času. V prvním zápase ve skupině jsme se utkali v derby s Pískem a od začátku jsme diktovali tempo. Bohužel jsme v tomto zápase spálili velké množství šancí, což se ukázalo rozhodující v konečném umístění ve skupině, o kterém rozhodovalo právě skore. Píseckého brankáře jsme překonali celkem pětrát a obdrželi jsme jednu branku, která právě rozhodla o našem druhém místě ve skupině. Tři branky v tomto zápase vsítil Pištěk a dvě přidal Kolář. Dalším soupeřěm byl WING 49 ( výběr Ladislava Lubiny ) a i v tomto zápase kluci předvedli bojovný výkon. Když v poslední minutě první třetiny zvyšoval Kolář ze samostatného nájezdu na 2 – 0, asi už se všichni viděli ve finále. Ale soupeř se nevzdal a když také ze samostatného nájezdu snížil bylo zle. Kluci si v této části utkání vybrali jedinou slabší chvilku a ta nás stála účast ve finále, protože WING srovnal stav na 2 – 2 a to mu stačilo na první místo ve skupině. Do boje o bronz jsme nastoupili proti LETCŮM, kteří dělali svým organizovaným a propracovaným systémem našim ŠTÍRŮM velké problémy. Bohužel jsme v první části dostali tři rychlé branky a to asi rozhodlo o bronzových medailích z ACOND CUPU. Do konce první části se nám podařilo snížit na 1 – 3. Ve druhé části jsme byli LETCŮM vyrovnaným soupeřem, ale stačilo to jenom na výsledek 3 – 4, který znamenal konečné čtvrté místo na turnaji. V tomto zápase se o branky postarali Kolář, Škoch a Silný.

Sestava : Kolář K., Křepela, Kašpar, Fiala, Kolář, Rybák, Podliska, Stráňka, Šafář, Reyzl, Pištěk, Silný, Škoch, Hejna, Dušek, Pejša a Plocha.