Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štíři remizovali se Strakonicemi

25. 1. 2010

Milevsko - Strakonice 4 : 4 ( 2 : 1, 1 : 2, 1 : 1 )

Pejša 2 + 0, Škoch 1 + 1, Podliska 1 + 1, Kolář 0 + 2

Komentář : Dneska jsme odehráli jeden ze svých lepších zápasů v sezoně. Je pravda, že soupeř působil hokejovějším dojmem, a že na konečné remíze měl největší podíl náš brankář. Ale přesto jsme ještě 3 minuty před koncem vedli 4 : 3, ale remíza je určitě spravedlivější. Nakonec mohlo být ještě hůře, protože v poslední minutě na nás bylo nařízené trestné střílení, ale náš brankář byl proti. Na soupeři bylo viděť, že chtějí vyhrát za každou cenu, protože oba dva samostatné nájezdy jeli úplně jiní hráči než měli.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ambiciozní rodič

(Strakonice, 27. 1. 2010 9:35)

Tak to jsme se nepochopili.Rozhodčí pískal velice dobře.A jen tak mimochodem-kdybysme chtěli vyhrát za každou cenu,tak hrajeme na 2 lajny a celý zápas by chytal Martin.Sportu zdar!

Reakce na komentář Strakonice

(Milevsko, 27. 1. 2010 9:13)

Můj,myslím objektivní názor je že ambiciozní rodiče hráčů Strakonic nemusí smutnit, protože zápas který odehrálo jejich mužstvo je hodně velkým přínosem pro holky a kluky.Je samozřejmě jasné,ale i málo sportovní že pokud sudí nařídí trestné střílení,tak ho za Strakonice pojede Matěj Kolda a Bucifalová protože v jejich podání je to vždycky skoro 100%,tak dokážu pochopit jasnou instrukci,když faul,tak zranění,přinejmenším je atakovaný hráč otřesen natolik že není schopen exekuci vykonat.A ještě k faulům.Při tak zajímavém zápase se v rámci souboje nějaký ten faul povede,čímž myslím že rozhodčího nemůže nikdo vinit ze špatně vedeného zápasu.

reakce na komentář

(Strakonice, 25. 1. 2010 21:17)

Vy nechcete vyhrát každé utkání?Naši kluci ano.A pokud je hráč zraněn a necítí se na to,aby jel nájezd,tak je vše v naprostém pořádku,když jede místo něj někdo jiný.Kdyby vaši hoši nefaulovali,tak by se nájezdy jezdit nemusely.