Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky posledních přátelských zápasů

27. 9. 2009

Poslední přípravné zápasy Štíři těsně prohráli se Spartou i s Českými Budějovicemi. Zápasy se hrály na 3 x 12 minut čistého času. V prvním zápase s Českými Budějovicemi jsme měli začátek jako ze snu, v sedmé minutě jsme vedli už 3 – 0 zásluhou dvou branek Škocha a jedné Koldy. Bohužel jsme tempo hry nevydrželi a Budějovic nám dali pět branek za sebou. Zásluhou Koldy se nám podařilo snížit na 5 – 4, ale tři minuty před koncem zápasu soupeř vstřelil rozhodující branku a stanovil konečné skore 6 - 4. Se Spartou jsme začali také dobře a už ve 3 minutě vstřelil první branku Kolář. V první třetině další dvě branky vstřelil Kolda, ale Sparta překonala našeho brankáře čtyřikrát a po první třetině byl stav 4 – 3 pro Spartu. Druhou třetinu vyhrála 2 – 1 Sparta a stav po dvou třetinách byl 6 – 4. Ve třetí třetině se nám podařilo snížit na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se nám nepodařilo. Oba dva zápasy splnily účel a kluci se připravili na první soutěžní zápas KP 4 tříd, který budeme hrát na ZS v Milevsku v neděli 4.10. 2009 od 11.45 hod.

Milevsko – Č. Budějovice 4 : 6 ( 3:1, 0:2, 1:3 )