Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závěrečné shrnutí našeho týmu v KP 4. tříd

4. 3. 2010
 
 

Milevští Štíři odehráli v sezoně 2009/2010 celkem 16 soutěžních zápasů, ve kterých jsme zvítězili 6x, 7x prohráli a 3 zápasy skončily remízou. Celkově jsme skončili na 6. místě se skorem 87 - 73. Naše branky dávali Kolář 36, Škoch 17, Podliska 11, Pejša 9, Dušek 4, Pich 3, Stráňka 2, Kašpar, Plocha, Rybák a dvě branky dávali hráči Č.Budějovic, kteří nás v jednom zápase doplnili. Většina zápasů byla opravdu vyrovnaná až do konce, někdy jsme měli štěstí my, jindy zase soupeř.  Během sezony se nám vyloženě nepovedly dva zápasy, a to v J. Hradci a v  Č. Budějovicích. Naopak dvakrát jsme porazili Písek a Soběslav.

 

 

Náš tým tvořili tito hráči : v brance nastupoval Kristián Kolář, kterého v jednom zápase zastoupil Vojta Křepela. Většinu zápasů odehráli v útoku Michal Podliska, Petr Kolář, Patrik Plocha, David Škoch, Daniel Pejša a Tomáš Dušek. V obraně nastupovali Matěj Stráňka, Vojta Hejna, Dominik Kašpar a David Rybák. Dalším hráčem, který také nastoupil za čtyřky byl Lukáš Petržílka, který hrál  jinak za třeťáky a byl tam hlavním hnacím motorem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dobre

(mates, 5. 3. 2010 17:37)

Je to velice dobre misto.